fbpx

Instalacja fotowoltaiczna – oferta

Instalacja fotowoltaiczna z naszej oferty to Polska jakość, polski serwis i polska gwarancja. Do naszych instalacji używamy najlepszych komponentów na rynku. Na nasze usługi dajemy najdłuższą gwarancję dlatego nie ma tu miejsca na tańsze odpowiedniki. Cenisz sobie wytrzymałość? Ta oferta jest dla Ciebie!

POSTAW NA jakość naszych usług

ikona ekooze

Oryginalne Komponenty

Nasza instalacja fotowoltaiczna wykonywana jest na komponentach wyłącznie najwyższej jakości. Za dobór komponentów odpowiada szef naszego działu technicznego, ekspert z 15 letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej.

Profesjonalny Montaż

Posiadamy 27 zespołów monterskich na terenie całej Polski. Systematycznie prowadzimy audyty techniczne naszych montaży nim instalacja zostanie w pełni odebrana przez nasz dział techniczny.

DORADZTWO TECHNICZNE

Umów się na darmowe spotkanie z naszym doradcą i sprawdź Nas! Pomagamy, doradzamy i wykonujemy usługę kompleksowo. Nasi doradcy terenowi dysponują wysoce zaawansowaną wiedzą techniczną.

Jak fotowoltaika to tylko POLSKĄ JAKOŚCIĄ

Z

Realne Gwarancje

Gwarancja Polskiego producenta to komfort dla wykonawcy i inwestora. Przywiązujemy ogromną wagę aby dochowanie gwarancji było proste, a serwis szybki, sprawny i ogólnodostępny. Jasno sprecyzowane warunki gwarancji i serwisu nie powinny być utrudnieniem a wręcz przeciwnie powinny gwarantować bezpieczeństwo.

Z

Ekstremalne Wytrzymałości Mechaniczne

Klimat w Polsce jest bardzo wymagający. Właśnie dlatego po gruntownej analizie modułów fotowoltaiczny dostępnych na polskim rynku, postawiliśmy na polską jakość. Mówimy stanowczo NIE modułom z Chin, które produkowane są uniwersalnie dla całego świata.

Własny instytut badań nad technologią PV, poziom odporności na gradobicie, wzmocniona wytrzymałość na dużą zmienność temperatur oraz silny wiatr zadecydowały o partnerstwie strategicznym z firmą SELFA PV. Ponad 85 lat doświadczenia w systemach grzewczych a od ponad 8 lat lider polskiego rynku PV.

Z

Jeszcze Większe Uzyski Energii.

Po analizie uzysków energii na aplikacjach naszych klientów okazało się, że klienci na modułach Selfy odnoszą nawet do 15% większe wyniki w produkcji energii niż użytkownicy, którzy zdecydowali się na inne moduły fotowoltaiczne.

Okazuje się, że moduły fotowoltaiczne z listy TIER 1 w naszych warunkach atmosferycznych, niekoniecznie spisują się tak, jak to pięknie piszą w kartach katalogowych oraz internecie.

instalacja fotowoltaiczna z SERWISEM W POLSCE!

moc polskiej gwarancji
moc polskiej gwarancji
polski producent modułów fotowoltaicznych
największy polski producent konstrukcji fotowoltaicznych
jeden z największych polskich producentów konstrukcji fotowoltaicznych
polski producent przewodów solarnych

Komponenty NAJLEPSZYCH marek

Instalacja fotowoltaiczna montowana u naszych klientów tylko z najlepszych komponentów na rynku.

Podczas spotkania z naszym doradcą otrzymasz list intencyjny, z którego dowiesz się dlaczego akurat te komponenty będą najlepsze dla Twojej instalacji.

amerykański inwerter z 20 letnią gwarancją. Polski serwis i polska gwarancja
najlepszy inwerter na rynku z 12 letnią gwarancją. Produkcja izraelska
renomowany francuski producent zabezpieczeń, 80 lat na rynku
renomowany francuski producent zabezpieczeń
renomowany niemiecki producent zabezpieczeń
producent oryginalnych konektorów mc4

30 LAT POLSKIEJ GWARANCJI!

instalacja fotowoltaiczna na produktach selfa solar edge sofar

ILE ZAOSZCZĘDZĘ Z FOTOWOLTAIKĄ?

Twój rachunek za prąd PRZED i PO montażu instalacji fotowoltaicznej.

300 zł przed instalacją

%

15zł po instalacji!

ZAŁATWIAMY WSZYSTKIE FORMALNOŚCI

Uzyskaj profesjonalne doradztwo i fachową pomoc.

Darmowa wizja lokalna

Indywidualna wycena usługi

Do 30 dni montaż

Załatwiamy zgłoszenia

Instalacja Api w telefonie

Pomagamy w uzyskaniu dotacji

Umów się na wizję lokalną z naszym doradcą.

W chwili obecnej nie pobieramy żadnej opłaty za techniczną analizę wykonalności instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu. Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź czy fotowoltaika jest dla Ciebie. 

Przygotuj się do spotkania:

Potrzebujemy 45 minut

Fakturę za prąd

Kontaktu do Ciebie

Na ta stronę trafiłeś/aś bo być może interesuje Cię jak działa instalacja fotowoltaiczna?

Niezależnie od tego czy wiesz co to jest instalacja fotowoltaiczna? Instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego. Czy instalacja fotowoltaiczna musi mieć instalację odgromową? Czy istnieje Instalacja fotowoltaiczna bez zgłoszenia? Co to jest instalacja fotowoltaiczna hybrydowa? To i tak pewnie masz pytania na które szukasz odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu po to, by rozwiać Twoje wątpliwości.

Chcesz wiedzieć komu obecnie pomagamy? Odwiedź nasz oficjalny Fanpage na Facebooku >