fbpx

Opinie i referencje naszych klientów:

Z całego serca dziękujemy za zaufanie i w dalszym ciągu pozostajemy do Waszej dyspozycji. Ze swojej strony życzymy rekordowych uzysków w produkcji energii a tym samym rekordowych oszczędności. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy pomóc. Liczymy na liczne polecenia i zasłużone referencje.

DZIĘKUJEMY!

Zespół EKOOZE.pl – Darmowy Audyt Fotowoltaiczny

Za każdym razem gdy wykonam telefon do handlowca, on odbiera. Był już u mnie 5 razy pomagając nawet ze znalezieniem zasięgu wifi dla inwertera. Solidna firma.

Opinia Jerzego

Przekonała mnie polska jakość i polska gwarancja. Wiedziałem, że za jakość trzeba zapłacić a sama oferta cenowa była w moim zasięgu. Bardzo dziękuję za pomoc i fachowe doradztwo! Będę polecał znajomym 😉 

Opinia Dariusza

Montaż po niespełna 3 tygodniach od podpisania umowy. Sprawnie załatwiona kwestia zgłoszenia do energetyki. Handlowiec z wybitnie zaawansowaną wiedzą techniczną odpowiedział na wszystkie pytania. Współpraca na 5+.

Opinia Marcina

Polecam profesjonalne doradztwo i fachowe realizację firmy NENERGIA. Początkowo myślałam, że niemożliwe jest aby instalacja o mocy 3.6 kWp, usytuowana wschód zachód, mogła wyprodukować 4000 kwh prądu rocznie. Przekonałam się o tym na własnej skórze! POLECAM! 

Opinia Jolanty

Referencje nowych właścicieli instalacji fotowoltaicznych

Referencje Toyota Wałbrzych Nowakowski
Referencje Toyota Bielany Nowakowski

Pozostajemy do Twoje dyspozycji!

Dzwoń i pisz kiedy tylko potrzebujesz!

Zachęcamy do oceny naszej pracy. Poniżej znajduje się formularz, w którym zostawiając swoją opinię, sprawicie nam dużą przyjemność i satysfakcję. Prosimy o ocenę:

Z

Naszych Kompetencji!

Czy odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania?

Z

Jakości Montażu!

Czy montaż jest taki jakiego oczekiwaliście?

Z

Naszego Zaangażowania!

Czy byliśmy do Państwa dyspozycji?

Dziękujemy za referencje!

Podziel się z nami swoją opinią w formularzu poniżej.

5 + 10 =

WSPÓŁPRACUJ Z NAMI!

Jeśli chciałbyś polecać nam klientów na szerszą skalę, możesz wybrać jedną z trzech form współpracy z nami!

Umowa partnerska

Zarówno dla osób fizycznych będących naszymi klientami jak i firm chcących polecać lub sprzedawać nasz produkt w swoim punkcie handlowym. Otrzymasz prowizje od każdego kWp sprzedanej instalacji.

Umowa Współpracy lub Umowa Agencyjna

Zostań naszym lokalnym przedstawicielem. Gwarantujemy szybką możliwość awansu i elastyczne godziny pracy.